Elektromechanik

Miejsce pracy: Krotoszyn

Zakres obowiązków:

  • Znajomość zasad oraz zakresu pracy działu technicznego.
  • Współpraca z osobami nadzoru produkcji oraz pozostałymi pracownikami obsługi technicznej.
  • Znajomość procesów technologicznych, w szczególności rozładunku, magazynowania i rozprowadzania ciekłej parafiny.
  • Zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie sprawności technicznej  linii, maszyn i urządzeń.
  • Współudział w przygotowaniu i realizacji przeglądów prewencyjnych.
  • Współpraca z  serwisami zewnętrznymi.
  • Analiza przyczyn usterek i awarii, systematyczne wprowadzanie zmian, ograniczające ich ilość.
  • Dbałość o stan magazynu części zamiennych i zgłaszanie konieczności zakupu najbardziej potrzebnych elementów.
  • Przestrzeganie zasad bhp, p.poż, ochrony środowiska, wynikających z przepisów prawa oraz przepisów wewnątrzzakładowych.

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych.
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i elektrotechniki.
  • Znajomość zasad budowy maszyn oraz urządzeń i instalacji elektroenergetycznych.
  • Uprawnienia elektroenergetyczne w zakresie eksploatacji w razie braku konieczność ich nabycia w przeciągu roku.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, operatywność, dyspozycyjność.
  • Umiejętności manualne.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Umowę o pracę.
  • Możliwości rozwoju oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  rekrutacja@max-pol.com.pl (w tytule w pisując: „praca – Elektromechanik”)