Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Krotoszyn

Zakres obowiązków:

  • Rozruch maszyny oraz umiejętność sprawnego przezbrajania maszyny.
  • Monitorowanie jakości produktu.
  • Realizowanie prac ściśle związanych z planem produkcji.
  • Reakcja na nieprawidłowości w pracy maszyny i możliwie szybkie usunięcie awarii.
  • Odpowiedzialność za cały zespół pracowniczy linii na swojej zmianie.
  • Pomoc na stanowisku odbierającego linii.

Wymagania:

  • Wykształcenia minimum zawodowe lub średnie techniczne.
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu mechaniki.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Umiejętność obsługi prostych urządzeń produkcyjnych.
  • Możliwość pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Sumienność i dokładność.
  • Umiejętności manualne.
  • Umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej.
  • Świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej, uznanej na rynku firmie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania w pracę i osiąganych wyników.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  rekrutacja@max-pol.com.pl (w tytule w pisując: „praca – operator”)