Pielęgniarka – opieka doraźna w ZPCHr

Miejsce pracy: Krotoszyn

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie doraźnej opieki medycznej.
  • Przeprowadzanie procedury przyjęcia pracownika.
  • Weryfikacja ważności orzeczeń o stopniu i rodzajach niepełnosprawności.
  • Sporządzanie umów, aneksów i świadectw pracy.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy.
  • Prowadzenie kartotek medycznych oraz akt osobowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie.
  • Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki.
  • Wysoka motywacja do pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Mile widziany ukończony kurs medycyny pracy.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w zakładzie pracy chronionej
  • Znajomość prawa pracy
  • Znajomość programu Excel/Word
  • Szybkość i efektywność w realizacji powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  rekrutacja@max-pol.com.pl (w tytule w pisując: „praca – pielęgniarka”)