Pracownik dozoru obsługi technicznej zakładu

Miejsce pracy: Krotoszyn

Główne zadania:

  • organizacja pracy działu technicznego, nadzór nad pracą podległego zespołu techników
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • analiza przyczyn usterek i awarii
  • nadzór nad gospodarką energetyczną w zakładzie
  • optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu
  • inicjowanie działań w obszarze rozwoju technicznego firmy
  • automatyzacja, wizualizacja, rejestracja procesów i stanowisk prac
  • ustalanie warunków dostaw maszyn, urządzeń i zarządzanie magazynem części zamiennych
  • nadzorowanie i przygotowywanie zleceń zakupowych
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami i serwisem
  • przedstawiane propozycji i nadzorowanie realizacji przeglądów prewencyjnych
  • koordynowanie pracy serwisantów zewnętrznych
  • nadzór na stanem technicznym transportu wewnątrzzakładowego
  • prowadzenie spraw związanych z obowiązkami zakładu w zakresie ochrony środowiska
  • prowadzenie eksploatacji budynków i budowli zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi
  • zabezpieczenie przeciwpożarowe zakładu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne elektryczne (elektronik, automatyk, mechatronik)
  • znajomość podstaw zarządzania operacyjnego w firmie produkcyjnej
  • podstawowa umiejętność programowania sterowników PLC
  • mile widziana znajomość zagadnień informatycznych
  • dobra i praktyczna znajomość programów pakietu Ms Office
  • podstawowa znajomość zagadnień w obszarach mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki
  • wsparcie merytoryczne i praktyczne techników zespołu wykonawczego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów – umysł analityczny
  • podstawowa wiedza z zakresu ochrony środowiska (wymagania dla przedsiębiorstw – pozwolenia i decyzje, przygotowywanie sprawozdań)

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia, itp.)
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@max-pol.com.pl (w tytule wpisując: „praca – pracownik dozoru obsługi technicznej”)