Specjalista ds IT

Miejsce pracy: Krotoszyn

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z obsługą i efektywnym wykorzystaniem komputerów i programów komputerowych.
  • Instalacja i konfiguracja firmowych komputerów oraz fabrycznych urządzeń peryferyjnych.
  • Obsługa i dokumentacja zgłoszeń.
  • Zarządzanie firmowym sprzętem komputerowym oraz sprzętem mobilnym.
  • Nadzór nad bezpieczeństwem danych i kontrola licencji.
  • Przestrzeganie, promowanie oraz monitorowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Zaawansowana wiedza w zakresie administracji bazami danych.
  • Bardzo dobrej znajomości aplikacji MS Office i środowiska Windows.
  • Podstawowej znajomości zagadnień sieciowych i telekomunikacyjnych.
  • Dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.
  • Umiejętności pisania instrukcji oraz przekazywania wiedzy w zrozumiały sposób.
  • Inicjatywy i wysokiej orientacji na klienta wewnętrznego.
  • Dyspozycyjności.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania w pracę i osiąganych wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  rekrutacja@max-pol.com.pl (w tytule w pisując: „praca – spec. ds IT”)