Technolog

Miejsce pracy: Krotoszyn

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie metod badań surowców.
  • Bieżąca kontrola dostarczanych surowców i produktów.
  • Określanie nowych i aktualizacja dotychczasowych receptur.
  • Prowadzenie wyliczeń na zapotrzebowanie surowca.
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technologicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Dobra znajomość programu Excel.
  • Znajomość zasad chromatografii (gazowej i cienkowarstwowej),miareczkowania, pomiaru lepkości i innych metod analitycznych.
  • Umiejętność przeliczanie stężeń (np. znajomość metody krzyżowej obliczania stężeń).
  • Umiejętność opracowania nowych metod pomiarowych.
  • Umiejętność planowania doświadczeń (laboratoryjnych oraz na większa skalę na liniach produkcyjnych).
  • Umiejętność odczytywania schematów technicznych.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych produktu.
  • Szybkość i efektywność w realizacji powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników.
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Praca w miłej atmosferze.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  rekrutacja@max-pol.com.pl (w tytule w pisując: „praca – technolog”)