Elektryk

Miejsce pracy: Krotoszyn

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i konserwacja oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego;  sterowania urządzeń wentylacyjnych wyciągowych i nawiewnych.
  • Naprawy i montaż instalacji elektrycznych.
  • Obsługa układu zasilania całego zakładu.
  • Obsługa instalacji CO i kotłowni, naprawy układów sterowniczych pomp itp.
  • Naprawy w  układzie sterowania  elektrycznego maszynowni oraz maszyn produkcyjnych.
  • Programowanie  czujników i przetworników elektronicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Znajomość: zagadnień z zakresu elektrotechniki , zasad budowy maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Umiejętność łatwego uczenia się  obsługi  urządzeń produkcyjnych.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność.
  • Samodzielność w zakresie organizacji pracy, operatywność, dyspozycyjność.
  • Umiejętności manualne.
  • Umiejętność pracy  w zespole.
  • Uprawnienia elektroenergetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych (lub konieczność nabycia tych uprawnień  w pierwszym okresie pracy).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Umowę o pracę.
  • Możliwości rozwoju oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  rekrutacja@max-pol.com.pl (w tytule w pisując: „praca – Elektryk”)